עמוד הבית

עיסוי שבדי – עיסוי רקמות עמוק – עיסוי טיפולי ורפואי  

 

עיסוי מקצועי לנשים בלבד
אני עובודת ממספר מרפאות במרכז תל אביב בין השעות 9:30-15:00, בימים ראשון עד חמישי

סוגי טיפולים

מסאג’ שוודי מרגיע

עיסוי שוודי בעיקרו הוא עיסוי בשימוש של שמן ישירות על העור, בהתמקדות בשרירים המצריך ידע בעקרונות האנטומיה והפיזיולוגיה של האדם. הקליינט שוכב על שולחן העיסוי, מכוסה בסדין, כאשר החלק החשוף היחידי הוא החלק בגוף עליו עובד המטפל באותו הרגע.

בחוזק קל עד בינוני
עוזר לזרימת דם תקינה ולתנועות הלימפה
עוזר בהקלה במצבי לחץ, חרדה, מתח נפשי, נדודי שינה, עייפות כרונית וכאבי שרירים
עוזר בהתמודדות עם כאבים כרונים

עיסוי רקמות עמוק או עיסוי שוודי קינטי

עיסוי רקמות עמוק יכול להתבצע כטכניקה יבשה (ללא שמן וקרם) ישירות על העור ובהתמקד באזור מסוים במיקוד בפשייה ובשריר עמוק או עם שמן בשילוב עם טכניקה שוודית לעיסוי גוף מלא  (הגב, הידיים, הרגליים, הבטן, הצוואר, הפנים והקרקפת).

משחרר שרירים תפוסים
עוזר בהקלה על כאב שרירים עמוק
עוזר בשחרור רקמות צלקתיות ומאריך את השרירים
עוזר בהקלת כאבים כתוצאה מפגיעה כרונית שנוצרה מיתר שימוש בשריר

סוגים אחרים

שיאצו מרגיע, מסאג’ סטייל קליפורניה, טיפול טוינה אנמו משולב המשמש כטיפול משלים ולא טיפול מלא בפני עצמו.

משך כל סוגי הטיפולים הוא 60 או 90 דקות

60 דקות 350₪  

90 דקות 450₪

קצת על עצמי

אני מטפלת מוסמכת עם תעודה קנדית, ​​המתמחה בעיסוי שוודי ורקמות עמוק. האם אתה מחפש חווית עיסוי מרגיעה? או אולי טיפול לפציעה או מצב רפואי מיוחד? לאחר שהייתי אחות במשך עשר שנים, רכשתי ידע רב בתחום הפיסיולוגיה ופתופיזיולוגיה של גוף האדם. את הידע הזה אני משלבת באסטרטגיית העיסוי הנדרשת למצבך הבריאותי.

לאחר שהשלמתי 3 תארים בלימודי אחות מוסכמת; תואר טכני (בקולג’ בקנדה), בוגרת תואר ראשון (אוניברסיטת מונטריאול, קנדה) ותואר שני (אוניברסיטת מקגיל, מונטריאול, קנדה) ועבדתי במשך יותר מעשר שנים בתפקידים ומחלקות שונות בבית חולים גודל במונטריאול, החלטתי לעזור לאנשים בדרך שונה – דרך טיפול בעיסוי. סיימתי את לימודי התעודה לעיסוי שבדי ב”קין קונספט” המכון המתמחה בכך במונטריאול, קנדה, בשנת 2013. מאז המשכתי ללמוד על טכניקות עיסוי שונות כגון רקמות עמוק, שיאצו ומסאג’ תאילנדי על מיטת טיפולים, שחרור מיופאציאלי, מסאג’ בסגנון קליפורניה וטווינה-אנמו שאני משלבת בעת הצורך בטיפולים שאני מציעה. קיבלתי הסמכה לעיסוי רפואי בקיץ 2018.

כשהגעתי לראשונה לתל אביב, צברתי המון ניסיון בעבודה בספא מפואר. מאז שנת 2015 אני עובדת רק בפרטי ממספר מרפאות במרכז תל אביב. אני זמינה בין השעות 9:30-15:00, בימים ראשון עד חמישי.

אני מאוד מקצועית ומסורה לבריאותם ושלומם של לקוחותיי. לכל לקוח יש תיק הכולל שאלון בריאות על מנת לספק הערכה יסודית ותכנית טיפול מותאמת אישית. אני מדברת צרפתית שוטפת, אנגלית, ספרדית ועברית בסיסית.

כתבו עליי

דורגתי כאחד המקומות הטובים ביותר בהם ניתן לקבל מסאג’ בתל אביב במגזין “שורשים ישראליים”

ליחצו על התמונה ע”מ לראות את הדירוג המלא!

פורסמה עליי כתבה באתר Israel Seen

להתחיל מחדש; מאחות קנדית למעסה תל אביבית
מאת מרי קלוד ג’רמיין

לפני מספר חודשים פתחתי את מרפאת הטיפולים שלי בדירה שלי במרכז תל אביב. אם מישהו היה אומר לי שזה מה שאני אעשה לפני כמה שנים, בטח לא הייתי מאמינה לו. עם זאת, עכשיו אני מבינה שזה מה שהייתי אמורה לעשות!

במשך למעלה מעשר שנים עבדתי כאחות במרכז בריאות גדול במונטריאול, קנדה. להוטה ללמוד ולעזור לאנשים, עבדתי כמעט בכל מחלקה, בעמדות היררכיות שונות, למדתי את כל ההתמחויות הרפואיות המערביות וניסיתי להגיע להבנה טובה יותר של המערכת. סיימתי את לימודי התואר השני של אחיות באוניברסיטת מקגיל.
כשלפתע פגשתי בחור ישראלי נחמד ששכנע אותי להשלים את כל הפרויקטים הנוכחיים שלי ולהתחיל חיים חדשים בישראל. ידעתי שהמעבר יהיה קשה, עם מחסום השפה, מערכת לא מוכרת ותרבות אחרת לגמרי. בידיעה שלא אוכל להמשיך בקריירה שלי מפני שהתכוונתי להגיע לכאן, הייתי צריכה למצוא דרך אחרת לעזור לאנשים. רפואה אלטרנטיבית היא משהו שבאותו הזמן התחיל למשוך את תשומת לבי. המשכתי לחקור את זה והחלטתי לנסות את זה. לפני שעברתי סופית לתל אביב, נרשמתי לבית הספר המפורסם לטיפול בעזרת עיסוי – “Kiné-concept”. זאת הייתה התגלות בשבילי. אהבתי את זה וחשבתי להפוך את העיסוי לקריירה העיקרית שלי.

שבוע לאחר שהשלמתי בהצלחה תוכנית עיסוי שוודי, ארזתי את חיי הקנדיים והתחלתי פרק חדש בתל אביב עם הארוס הישראלי שלי. בשנה הראשונה, עבדתי בספא מפורסם על-מנת לצבור ניסיון. נרשמתי לכל מיני קורסים של עיסוי, כגון מבוא לטיפולי שיאצו, קרניו סקראל על השולחן, מבוא לעיסוי קליפורני ועוד. התעניינתי גם ללמוד עוד על עיסוי רקמות עמוקות. אני כל הזמן קוראת את כל מה שאני יכולה למצוא על כל סוגי העיסוי.
אני להוטה ללמוד כמו שהייתי בהתחילת דרכי.

מלבד קריירה חדשה, השקת עסק חדש במדינה זרה הוא מסובך. החלק העיקרי הוא לבנות קהל לקוחות. בלי להכיר הרבה אנשים בהתחלה זה היה מאבק. בזכות המדיה החברתית ומפה לאוזן, אני גאה שכיום יש לי מספר גדל והולך של לקוחות, חלקם לקוחות קבועים, אשר שמחים להפנות אותי הלאה לחבריהם. אפילו דורגתי באחד המקומות הראשונים בהם ניתן לקבל עיסוי בתל אביב על ידי האתר הצרפתי; שורשים ישראליים (http://rootsisrael.com/le-top-du-massage-a-tlv).

אני דוברת צרפתית, אנגלית וספרדית מה שמאפשר לי לתקשר בקלות עם קהל לקוחות מגוון של עולים מכל רחבי העולם. העברית שלי היא עדיין די בסיסית, אבל אני עובדת קשה על שיפורה באולפן ואני מצפה לקבל יותר לקוחות ישראלים בעתיד.

שינוי קריירה הוא לא תמיד קל אבל לפעמים הוא לטובה. אני מאוד ממליצה לעולים חדשים לא לפחד וללכת בעקבות ליבם, ואם החיים מלחיצים מדי שם בחוץ, אז אתם יכולים להגיע אליי לעיסוי!

צור קשר